SPAWACZ – MONTER KONSTURKCJI STALOWYCH

2024-04-30 ID OFERTY: 951826

Wymagania:

  • Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub równoważne; preferowane wykształcenie zawodowe lub techniczne w dziedzinie spawania i obróbki metali.

  • Znajomość i doświadczenie w technikach, sprzęcie i narzędziach do spawania różnych tworzyw sztucznych

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i planów

  • Udokumentowane doświadczenie jako Spawacz MIG MAG / fitter lub Spawacz TIG z biegłością w różnych procesach spawania i technikach obróbki metali potwierdzone ważnymi certyfikatami na

  • Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Opis stanowiska:

  • Spawanie konstrukcyjne, materiały: stal nierdzewna, stal węglowa, aluminium.

  • budowa stoisk, platform, schodów, poręczy oraz wszystkich innych zastosowań dla stalowych konstrukcji na zamówienie

  • Wykorzystywane materiały obejmują stal nierdzewną, stal węglową lub aluminium.

 Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie w wysokości 600 euro netto tygodniowo

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Odzież i obuwie ochronne

Zapraszamy do kontaktu:

przez e-mail : holandia@jobs.pl

pod numerem: 451 048 587