SPAWACZ TWORZYW SZTUCZNYCH

2024-04-30 ID OFERTY: 951825

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Znajomość i doświadczenie w technikach, sprzęcie i narzędziach do spawania różnych tworzyw sztucznych

  • Umiejętność czytania i interpretacji rysunków technicznych i planów

  • Sprawność fizyczna i koordynacja do precyzyjnego i dokładnego spawania

  • Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego

  • Posiadania prawa jazdy kat. B

Obowiązki kandydata:

  • Spawanie tworzyw sztucznych zgodnie z ustalonymi procedurami i wytycznymi

  • Obsługa i konserwacja sprzętu do spawania w celu zapewnienia efektywności i skuteczności pracy

  • Inspekcja i badanie spoin w celu zapewnienia, że spełniają one normy jakości i specyfikacje projektu

  • Czytanie i interpretacja rysunków technicznych, planów i schematów w celu określenia wymagań dotyczących spawania

  • Współpraca z innymi członkami zespołu

  • Wykonywanie rutynowej konserwacji sprzętu do spawania w celu zapewnienia jego długowieczności i optymalnej wydajności

  • Śledzenie postępów w technologii i technikach spawania tworzyw sztucznych w celu poprawy produktywności i jakości

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Wynagrodzenie w wysokości ok 600 euro netto tygodniowo

  • Darmowe zakwaterowanie

  • Możliwość pracy w nadgodzinach

  • Odzież i obuwie ochronne

Jeżeli jesteś zainteresowany nie zwlekaj prześlij CV lub zadzwoń : holandia@jobs.pl : +48 451 048 587