TECHNIK CYLINDRÓW HYDRAULICZNYCH

2024-04-30 ID OFERTY: 951827

Wymagania:
•    Świadectwo ukończenia szkoły średniej lub równoważne; preferowane wykształcenie zawodowe lub techniczne w podobnej dziedzinie.
•    Gotowość do podróży krajowych i międzynarodowych
•    Znajomości języka angielskiego lub holenderskiego
•    Posiadania prawa jazdy kat. B
Opis stanowiska:
•    Naprawa, przegląd i modyfikacja dużych cylindrów hydraulicznych
•    Rozkładanie, naprawa, montaż i testowanie różnych typów cylindrów hydraulicznych (również kompozytowych) oraz napędów mechanicznych
•    Praca zgodnie ze specyfikacjami technicznymi pod nadzorem przełożonego
•    Współpraca z zespołem w celu zapewnienia dokładności i jakości, z zachowaniem wyznaczonych terminów
Oferujemy:
•    Pracę od poniedziałku do piątku w wymiarze 40 godzin tygodniowo
•    Stabilne zatrudnienie w oparciu o holenderską umowę o pracę na czas nieokreślony
•    Wynagrodzenie w wysokości 550-650 euro netto tygodniowo
•    Darmowe zakwaterowanie
•    Możliwość pracy w nadgodzinach
•    Odzież i obuwie ochronne

Zapraszamy do kontaktu:

pod numerem : +48 451 048 587

lub przez e-mail: holandia@jobs.pl