Ogłoszenia z Ofertami Pracy - Aktualne i Sprawdzone
  • lubuskie
  • łódzkie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
SZCZEGÓŁY OFERTY

Tokarz

Data dodania oferty: 2020-07-06
ID oferty: 115826
Dodaj do obserwowanych

Derksen Polska

(zobacz więcej)
Polska, Gliwice (śląskie)
umowa o pracę | pełny etat
od 4400 PLN do 5500 PLN miesięcznie
Zobacz na mapie
Zadzwoń 517... zobacz cały
Dynamicznie rozwijająca się innowacyjna firma z branży spawalniczej, zajmująca się doradztwem technicznym i wdrażaniem technologii spawalniczych w wielu branżach przemysłu poszukuje pracowników na stanowisko:

Tokarz
Miejsce pracy: Gliwice, Strefa Ekonomiczna

Obowiązki:
- Obsługa tokarek tradycyjnych.
- Ustawienie maszyny dobór narzędzi i parametrów na podstawie rysunku technicznego i dokumentacji technologicznej.
- Obróbka elementów zgodnie ze zleceniem
- Dbanie o stanowisko pracy i powierzony sprzęt.

Oferujemy:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na okres do 6 miesięcy, po tym okresie przejęcie przez Klienta.
- Stałe wynagrodzenie miesięczne zależne od doświadczenia i umiejętności- 4400 do 5500 zł brutto za miesiąc. W przypadku kandydatów, których umiejętności
znacznie wykraczają poza oczekiwania możliwość negocjacji stawki
- Bardzo dobre warunku socjalne pracy (nowa ogrzewana hala produkcyjna), darmowa kawa, herbata + napoje.
- Dodatki dla pracowników (dodatki świąteczne, wczasy pod gruszą, ubezpieczenie NNW).
- Dofinansowanie do karty sportowej.
- Dni wolne od pracy (Święta Kościelne i Państwowe- bez względu na zmianę)

Wymagania
- Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny
- Minimum rok doświadczenia w obsłudze tokarek tradycyjnych lub 3 lata w przypadku obsługi tokarek CNC w przemyśle
- Wykształcenie min. zawodowe o kierunku tokarz
- Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
- Chęć do pracy, zaangażowanie, dokładność
- Gotowość do podnoszenia kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [zobacz email] lub o kontakt telefoniczny 517 491 707.