Ładowacz śmieciarki 1620-1820 euro na rękę, BEZ JĘZYKA OBCEGO, codzienne powroty do darmowego zakwaterowania, wolne weekendy

2024-02-29 ID OFERTY: 938534

OFERUJEMY:

  • Pensję 1620-1820 euro na rękę

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony

  • Umowę do podpisania przed wyjazdem do pracy

  • Niemieckie dodatki socjalne - Kindergeld, ubezpieczenie, składki na niemiecką emerytur e

  • Opcję pracy w systemie 3/1

  • Zorganizowane zakwaterowanie

  • Opiekę polskojęzycznego koordynatora 24/7

OPIS OFERTY:

  • Odział firmy znajduje się w Bremen

  • Zadania: ładowanie kubłów do śmieciarki

  • Praca: od poniedziałku do piątku

  • Codzienne powroty do bezpłatnego zakwaterowania

  • Nie wymagamy znajomości języka obcego

OCZEKUJEMY:

  • Sprawności fizycznej

  • Zaangażowania i mobilizacji w pracy

  • Mile widziana znajomość niemieckiego