Ślusarz - Spawacz TIG/MAG Worms, Niemcy

2024-02-14 ID OFERTY: 935752

Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 16 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy.
Dla naszego Klienta - niemieckiej firmy, producenta podzespołów rur i rurociągów ze stali i stali nierdzewnej- poszukujemy osób na stanowisko:

Ślusarz - Spawacz TIG/MAG (rurociągi)
Miejsce pracy: Worms, Niemcy
Zakwaterowanie: zorganizowane

Zakres obowiązków
 • obsługa maszyn obróbki metalu
 • wykonywanie prac ślusarskich, montaż rur - 70%
 • spawanie metodą TIG/ MIG (stal nierdzewna, stal)- 30%
 • praca z rysunkiem technicznym
 • kontrola jakości zespawanych elementów
 • dbanie o porządek na stanowisku pracy
 • ścisłe przestrzeganie zasad BHP

Poszukiwane kompetencje
 • wykształcenie kierunkowe, min. zawodowe (potwierdzenie kwalifikacji i/bądź ukończenia szkoły)
 • doświadczenie na danym stanowisku
 • komunikatywna znajomość języka niemieckiego warunek konieczny!
 • prawo jazdy kat. B i własny samochód
 • dokładność, zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy
 • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
 • stawkę: 13,50€ brutto/h + dieta 35-40€/dzień, tj. 2200-2300€ netto/miesiąc
 • możliwość rozwoju zawodowego
 • darmowe zakwaterowanie
 • wyposażenie ochronne i ubranie ochronne