ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - montaż platform, schodów i kładek

2024-04-10 ID OFERTY: 947000

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ŚLUSARZ / MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

- montaż platform, schodów i kładek

Szukasz nowych wyzwań i chciałbyś/chciałabyś pracować nad ciekawymi projektami w swojej dziedzinie?

Chcesz mieć pewność stałej pracy przy zróżnicowanych projektach? Lubisz pracować w zdrowej, stabilnej i ambitnej firmie?

Jeśli tak - zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem, a następnie do aplikowania!

Miejsce pracy: Rotterdam i okolice (obszar petrochemiczny)

Termin rozpoczęcia pracy: od kwietnia

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia (projekt długoterminowy)

Profil pracy: platformy, schody i kładki

Główne obowiązki:

  • Mechaniczny montaż konstrukcji: schodów, podestów i kładek

  • Gięcie elementów metalowych (ręcznie lub przy pomocy maszyn)

  • Czytanie rysunków technicznych i budowanie na ich podstawie

  • Szlifowanie, wiercenie i piłowanie

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia zawodowego (w ciężkim budownictwie/przy konstrukcjach stalowych)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Znajomość języka niderlandzkiego, angielskiego lub niemieckiego (min. B1)

  • Kreatywność i orientacja na rozwiązania

  • Certyfikat VCA (mile widziane)

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości:

  • 480 - 560 euro netto tygodniowo - jeżeli korzystasz ze służbowego/wypożyczonego pojazdu

  • 580 - 660 euro netto tygodniowo - jeżeli korzystasz z własnego samochodu

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich

  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, opłacane przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój

  • Możliwość stałego zatrudnienia

  • Ciągłość pracy bez przestojów

  • Pakiet powitalny oraz integracyjne imprezy firmowe

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476