ŚLUSARZ / MONTER TRAS KABLOWYCH

2024-04-11 ID OFERTY: 947454

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work od 18 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: różne miejscowości na terenie Holandii

Termin rozpoczęcia pracy: ustalany indywidualnie z kandydatem

Czas trwania projektu: 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Szukasz nowych wyzwań i chcesz pracować przy ciekawych projektach w swojej branży? Chcesz mieć pewność stałej pracy w stabilnej i ambitnej firmie?

Jeśli tak, zapraszamy do zapoznania się z treścią ogłoszenia - znajdziesz tutaj coś dla siebie!

Opis stanowiska:

Jako ślusarz / monter tras kablowych pracować będziesz w różnych lokalizacjach na terenie Holandii. Każdego dnia razem z kolegami zajmujesz się montażem tras kablowych w różnych konstrukcji stalowych. Jest to praca w stabilnej, ambitnej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Obowiązki:

  • Montaż tras kablowych

  • Łączenie głównych i drugorzędnych tras kablowych

  • Praca z Unistrut

  • Praca z podporami

  • Szlifowanie, wiercenie, żłobienie i cięcie

  • Wykonywanie pomiarów oraz praca z rysunkami technicznymi

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego, niderlandzkiego lub niemieckiego na poziomie A2/B1

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Doświadczenie w montażu tras kablowych

  • Doświadczenie w pracy z rurami osłonowymi

  • Doświadczenie w pracy z Unistrut

Co możemy Ci zaoferować?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w wysokości:

  • 580 660 euro netto tygodniowo - jeżeli korzystasz z własnego samochodu

  • 480 560 euro netto tygodniowo - jeżeli korzystasz ze służbowego/wypożyczonego pojazdu

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę na warunkach holenderskich

  • Pracę w ambitnej i rzetelnej firmie

  • Narzędzia do pracy (podstawowe narzędzia ręczne i elektryczne)

  • Zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym, opłacane przez pracodawcę

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Szkolenia umożliwiające dalszy rozwój

  • Pakiet powitalny oraz integracyjne imprezy firmowe

  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Profesjonalne podejście i kompleksowe wsparcie w procesie rekrutacji

Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476