Ślusarz - okolice Hannoveru (Niemcy)

2024-06-30 ID OFERTY: 966042

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Szukasz nowych wyzwań zawodowych? Chcesz zdobyć cenne doświadczenie za granicą? Mamy dla Ciebie świetną propozycję! Agencja Pracy VB Idea Prosta Spółka Akcyjna poszukuje ambitnych Kandydatów do pracy na terenie Niemiec!

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Ślusarz - okolice Hannoveru (Niemcy)

Miejsce pracy: Hannover, NIEMCY

OCZEKUJEMY:

  •  Doświadczenia w zawodzie minimum 6 miesięcy,

  •  Mile widziana znajomość podstaw języka niemieckiego (nie jest to warunek konieczny),

  •  Mile widziany własny samochód (nie jest to warunek konieczny).

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy stawianiu płotów i ogrodzeń,

  • Montaż elementów, wyginanie i obróbka blach - proste prace związanie z obróbką metali,

  • Stal czarna i nierdzewna.

OFERUJEMY:

  • Lokalizacja pracy: okolice Hannoveru,

  • Wynagrodzenie: 2300€ - 2500€ netto/miesięcznie,

  • System pracy: 1 zmiana,

  • Oferujemy niemiecką umowę na okres 12 miesięcy,

  • Zakwaterowanie - zapewniamy pokój jednoosobowy lub pokój dwuosobowy - koszt zakwaterowania do uzgodnienia,

  • Urlop w pierwszym roku pracy 25 dni,

  • Opiekę polskiego Koordynatora na terenie Niemiec.

APLIKACJA:

  • Kandydatów prosimy o przesłanie CV,

  • Prosimy o składanie CV poprzez portal ogłoszeniowy lub