Ślusarz przemysłowy→ 20€ brutto/h + dieta!

2024-08-21 ID OFERTY: 976906

Opis stanowiska

  • Produkcja, montaż i konserwacja metalowych komponentów maszyn

  • Konserwacja, naprawa systemów i maszyn

  • Diagnostyka i usuwanie usterek

  • Spawania elementów metodą WIG/TIG

  • pracana na jedną zmianę w 82538 Geretsried/ Bawaria

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość j. niemieckiego (A2/B1)

  • doświadczenie w pracy jako ślusarz/ spawacz

  • mile widziane wykształcenie kierunkowe jako ślusarz/spawacz

  • prawo jazdy i samochód na dojazdy do pracy

  • umiejętność spawania metodą WIG/TIG (warunek konieczny!)

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę

  • praca bezpośrednio w firmie (nie przez Agencję!)

  • wynagrodzenie; 20€ brutto/h + 12€ diety

  • firma zapewnia zakwaterowanie

  • start pracy od 1.09 lub 09.09.2024

  • bezpieczną i legalną pracę z gwarancją odprowadzania składek