Ślusarz Spawacz

2024-03-26 ID OFERTY: 944123

Stanowisko: Ślusarz Spawacz

Miejsce pracy: Niemcy Stawka godzinowa: 14-16 €/h brutto + dieta 8-9 €/h netto

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonego pracownika na stanowisko ślusarz-spawacza, który chciałby podjąć na terenie Niemc . Praca polega na wykonywaniu różnorodnych prac ślusarsko-spawalniczych zgodnie z wymaganiami projektów. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie oraz pełny pakiet świadczeń socjalnych, w tym ubezpieczenie zdrowotne.

Oferta:

 Wynagrodzenie: Stawka godzinowa wynosi od 14 do 16 €/h brutto, w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata.

Dieta: Dodatkowo oferujemy dietę w wysokości 8-9 €/h netto, co zwiększa atrakcyjność wynagrodzenia.

 Umowa niemiecka: Otrzymasz umowę o pracę na terenie Niemiec, co gwarantuje stabilność zatrudnienia.

Zakwaterowanie: Pomoc w znalezieniu zakwaterowania w okolicy miejsca pracy.

Ubezpieczenie: Zapewniamy ubezpieczenie zdrowotne oraz inne świadczenia socjalne.

Środowisko pracy: Praca w nowoczesnym środowisku, dbając o bezpieczeństwo i komfort pracowników.

Wymagania:

-Doświadczenie w pracy jako ślusarz spawacz.

-Umiejętność czytania rysunków technicznych.

-Znajomość narzędzi i sprzętu ślusarskiego.

-Zdolność do pracy zespołowej.

-Gotowość do pracy w Niemczech.

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotów rozpocząć pracę jako ślusarz spawacz w Niemczech, prosimy o przesłanie swojego CV.

Pragniemy podkreślić, że chętnie wspieramy kandydatów w procesie adaptacji oraz zapewniamy wsparcie w kwestiach organizacyjnych. Dołącz do nas i rozwijaj swoje umiejętności w dynamicznym i przyjaznym środowisku pracy! Szukamy również pracowników wyspecjalizowanych w innych zawodach.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i zapoznania się z innymi ofertami pracy. www.personnelconsulting.pl