Ślusarz-spawacz MIG/MAG (SLE/03/24)

2024-04-15 ID OFERTY: 948436

Ślusarz-spawacz MIG/MAG

Miejsce pracy: Opglabbeek, Belgia

Stawka: 2200-2400€

Zakwaterowanie: dofinansowane

Kluczowe kwalifikacje: doświadczenie / znajomość rysunku technicznego / język angielski

Opis stanowiska:

  • praca w firmie produkującej poręcze, schody, furtki, bramy, ogrodzenia

  • przygotowywanie elementów do spawania, prace ślusarskie oraz spawanie metodą MIG/MAG

  • praca na podstawie rysunku technicznego

Czego oczekujemy:

  • doświadczenia na stanowisku ślusarz i spawacz MIG/MAG

  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • znajomości rysunku technicznego

  • samodzielności, dyspozycyjności

Dodatkowym atutem będzie:

  • prawo jazdy i własny samochód

Co oferujemy:

  • Stawkę: 13-14€/h netto w zależności od doświadczenia i kwalifikacji

  • Gwarancję stabilnej pracy

  • Program poleceń - 100€ za poleconego pracownika

  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca

  • Możliwość pobierania zaliczek

  • Dofinansowane zakwaterowanie - tylko 2€/dzień

  • Zwrot kosztów wyjazdu do wysokości 100€, po przepracowaniu 168h

  • Dofinansowanie do zakupu ubrań roboczych

  • Podczas trwania projektu jak i przed wyjazdem gwarantujemy kompleksową obsługę

  • Zwracamy koszty amortyzacji samochodu oraz koszty dojazdu do pracy

  • Zatrudniając się przez Weegree przyczyniasz się do odbudowy lasów - zasadzimy drzewo w Twoim imieniu!

Informacje dodatkowe:

WEEGREE jest firmą działającą już od 20 lat. Współpracujemy z klientami z Belgii, Niemiec, Francji, Holandii i Polski. Rocznie zatrudniamy ponad 3500 pracowników.