Ślusarz Zakładowy | Technik zakładowy | Pracownik utrzymania ruchu| Darmowe zakwaterowanie | Niemcy - okolice Monachium

2024-09-26 ID OFERTY: 983181

Aktualnie poszukujemy dla naszego klienta pracowników na stanowisku: Pracownik Utrzymania Ruchu / Ślusarz Zakładowy / Technik Zakładowy. Jeśli masz doświadczenie na podobnym stanowisku i jesteś zainteresowany wyjazdem to zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Miejsce pracy: Odelzhausen (Bawaria- okolice Monachium)

Co Oferujemy?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: €16/h

  • Płatne nadgodziny.

  • Bezpłatne zakwaterowanie.

  • Pracę na jedną zmianę od poniedziałku do piątku (7:00 - 15:30)

  • Pracę w stabilnej firmie z perspektywami rozwoju zawodowego i osobistego.

Twoje Zadania:

  • Samodzielne wykonywanie działań prewencyjnych oraz okresowych konserwacji i napraw maszyn produkcyjnych oraz instalacji budowlanych

  • Dostosowywanie i instalacja elementów i zespołów

  • Konserwacja, rozbudowa i modernizacja systemów

  • Tworzenie, rozszerzanie i aktualizowanie planów konserwacji i przeglądów, w tym dokumentacji instalacji, współtworzenie przy integracji cyfrowego oprogramowania do konserwacji

  • Współorganizacja wewnętrznych lub zewnętrznych konserwacji i napraw

  • Wsparcie zewnętrznych serwisantów, zaopatrzenie w materiały oraz wsparcie produkcji we wszystkich kwestiach technicznych

Czego Oczekujemy?

  • Ukończonej nauki zawodu jako mechanik przemysłowy lub w podobnym zawodzie technicznym

  • Fachowej wiedzy i dobrego zrozumienia technicznego maszyn, urządzeń i procesów, mechaniki, pneumatyki oraz podstawowej znajomości hydrauliki

  • Znajomości obróbki mechanicznej, spawania, lutowania i podobnych prac

  • Umiejętności rozwiązywania problemów, organizacji i planowania

  • Doświadczenia zawodowego w utrzymaniu ruchu instalacji produkcyjnych (mile widziane)

  • Prawa jazdy kat. B + własnego auta na wyjazd

  • Znajomości j. niemieckiego (mile widziane)