1 Elektryk od 06.05 - 2640 Gloggnitz, Austria

2024-05-02 ID OFERTY: 951990

Opis stanowiska

- budowa tras kablowych
- podłączanie lamp i czujników

Wymagania stanowiska

- wykształcenie kierunkowe lub techniczne
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym

- prawo jazdy kat.B+ własny samochód

Oferujemy

- umowa o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą
- stawka: 16.65 euro brutto/godzina + 26,40 euro dieta/netto + dodatek montażowy 1,09 brutto/godzina
- pełen pakiet socjalny
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
- pomoc w przygotowaniu dokumentów oraz organizacji wyjazdu

Skontaktuj się z Nami:
+48739660843
lub " Aplikuj" klikając w zdjęcie ogłoszenia!