13384 Mechanik samochodowy

2024-04-26 ID OFERTY: 951096

Naszym klientem jest znany dealer Fiata i Suzuki, ale także partner serwisowy SEAT-a i Volkswagen-a w rejonie Roosendaal. Zajmują się zarówno nowymi jak i używanymi samochodami wymienionych marek.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy mechanika samochodów osobowych!

Lokalizacja: Roosendal

Zakres obowiązków:

  • Sprawdzanie wszystkich płynów (olej silnikowy, płyn hamulcowy, płyn chłodzący)

  • Sprawdzanie ciśnienia w oponach

  • Wymiana filtrów i oleju silnikowego

  • Sprawdzanie i wymiana hamulców

  • Kompleksowe naprawy

  • Wymiana sprzęgła  / samonastawnego sprzęgła

  • Sprawdzanie i napełnianie układu klimatyzacji

Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (język holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Doświadczenie jako mechanik samochodowy u dealera samochodowego (warunek konieczny)

  • Wykształcenie jako mechanik samochodowy (warunek konieczny)

  • Własny samochód  na dojazdy do/z pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa € 14,67 brutto (w zależności od doświadczenia)

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Pieniądze wakacyjne i płatny urlop (25 dni na rok)

  • Plan emerytalny

  • Godziny w tygodniu: minimum 38

  • Zakwaterowanie