13635 - Kierowca kat. CE z certyfikatem ADR (około: 700-1000 euro netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960229

Nasz klient jest wysokiej klasy usługodawcą z zakresu logistyki towarów masowych i zbiorników w krajach Beneluksu oraz Europy.

W tej firmie szacunek dla jednostki i środowiska jest centralnym punktem. Coaching, motywowanie oraz dostosowywanie pracowników na co dzień jest więc tam ważnym elementem.

Nowoczesne materiały, otwarta i rodzinna atmosfera oraz dobre warunki zatrudnienia gwarantują, że trafiłeś we właściwe miejsce!

Baza: Lanaken

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za przewożenie towarów różnymi typami naczep (m.in. typu bulk, cysterną i silosem) w krajach takich jak Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Niemcy i Norwegia.

Do Twoich obowiązków należeć będzie również załadunek i rozładunek. Poza tym będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.

Będziesz jeździł i spał w ciężarówce od poniedziałku do piątku. Na 45 godzin przerwy będziesz wracać do miejsca zakwaterowania.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca samochodu ciężarowego CE

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

  • Zaświadczenie ADR full+tank (jest koniecznością)

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Własny samochód (do dojazdów do/z pracy)

  • Zaświadczenie o niekaralności

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe €14,5025 brutto + €1,6865 ARAB + dodatki

  • Kontrakt belgijski

  • Wypłata tygodniowa (około: 700-1000 euro netto)

  • Dni płatnego urlopu (21 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Godziny w tygodniu: 50-55

  • Zakwaterowanie (w razie potrzeby)

  • Dodatek kilometrowy