14497 Kierowca CE między centrami dystrybucji (dzienna i nocna zmiana)

2024-04-26 ID OFERTY: 951105

Kierowca CE między centrami dystrybucji (dzienna i nocna zmiana)

Mamy nowe wyzwanie dla kierowców ciężarówek CE w transporcie krajowym między centrami dystrybucji!
Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj już teraz!

Baza: Nieuwegein

Obowiązki:
Jako kierowca ciężarówki będziesz dostarczać świeże produkty między centrami dystrybucji. Będziesz pracować zarówno w dzień, jak i w nocy. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy. Planowaniem będzie odbywać się za pośrednictwem komputera pokładowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste kontenery rolkowe.
Będziesz pracować od poniedziałku do soboty. Praca na zmianie dziennej zaczyna się zazwyczaj  między 3, a 4 rano. Nocna zmiana może rozpocząć się między 20:00 a 24:00. Liczba przystanków wynosi średnio od 5 do 8 - wszystko zależy od godzin danej zmiany. Dzień pracy trwa  około 10-12  godzin.
Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy; załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy; rozpoczęcie pracy bardzo wcześnie rano lub jazda w nocy; musisz być otwarty na pracę w weekendy; praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca kat. C+E

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność prowadzenia różnych rodzajów naczep (będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,35 € w zależności od doświadczenia zawodowego + dodatki

  • Wynagrodzenie tygodniowe (700-850 € netto)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie