14533 Kierowca kat. CE – dystrybucja artykułów drogeryjnych

2024-04-26 ID OFERTY: 951107

Kierowca kat. CE – dystrybucja artykułów drogeryjnych

Nasz klient jest specjalistą w zaopatrywaniu sklepów i placówek gastronomicznych w holenderskich centrach miast. Optymalizuje procesy logistyczne swoich klientów, łącząc poszczególne sieci, usługi i przepływy towarów w unikalną koncepcję łańcucha dostaw.

Dołącz do zespołu!

Baza: Breda

Opis Stanowiska:

Jako kierowca ciężarówki będziesz odpowiedzialny za transport (skrzynią lub przyczepą miejską) i dostarczanie produktów drogeryjnych z centrum dystrybucyjnego do sklepów w Belgii. Musisz upewnić się, że produkty dotrą do miejsc docelowych na czas. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy. Produkty znajdują się na rollkontenerach. Musisz pracować z komputerem pokładowym. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i przyjmować zwroty.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty (jeden dzień wolny jako rekompensata w ciągu tygodnia).  Będziesz zaczynać dzień o 5 rano i kończyć około 5 po południu.

Wymagania:

  • Minimum 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca ciężarówki CE

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 18,35 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie Tygodniowe (około: 600-700 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie