14539 - Kierowca CE - dystrybucja do supermarketów (produkty mrożone) - około 600-800 € netto/tydzień

2024-06-07 ID OFERTY: 960246

Kierowca CE - dystrybucja do supermarketów (produkty mrożone)

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w transporcie różnorodnych produktów chłodzonych i mrożonych do centrów dystrybucyjnych i oddziałów supermarketów.

Szukasz pracy jako kierowca CE i nie boisz się jeździć po zatłoczonych miastach?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Alkmaar / Zaandam

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz dostarczać świeże produkty spożywcze do supermarketów zlokalizowanych głównie w Amsterdamie. W tej pracy będziesz jeździć wąskimi ulicami miasta, pełnymi rowerzystów i samochodów, które nie zawsze są dobrze zaparkowane. Aby maksymalnie ułatwić sobie pracę, będziesz prowadzić ciężarówkę z osią skrętną.

Produkty będą umieszczane na kontenerach rolkowych, a ich załadunek w doku również będzie częścią twojej pracy. Po dotarciu do miejsca docelowego pracownicy sklepu zajmą się rozładunkiem; Twoim zadaniem będzie jedynie umieszczenie kontenerów rolkowych na tylnej klapie i odebranie pustych kontenerów. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, a także komputerem pokładowym.

Będziesz pracować od poniedziałku do soboty (czasami również w niedzielę), na zmiany dzienne (rozpoczynające się między 04:00 a 06:00). W ciągu dnia pracy odwiedzisz maksymalnie 6 adresów.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca CE

  • Doświadczenie z osią skrętną i w prowadzeniu pojazdów w Holandii jest OBOWIĄZKOWE

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca dystrybucji (plus)

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 18,35 € brutto (w zależności od doświadczenia) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Cotygodniowe wypłaty (około 600-800 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie