14607 - Kierowca CE (chłodnia) - 700-750 € netto/tydzień

2024-06-07 ID OFERTY: 960245

Kierowca CE (chłodnia)

Mamy nowe wyzwanie dla kierowców ciężarówek CE w transporcie krajowym!

Sprawdź szczegóły poniżej i aplikuj już teraz!

Baza: Oosterhout

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz dostarczać mrożone i niemrożone towary do supermarketów. Załadunek i rozładunek będą również częścią Twojej pracy z pomocą EPT.  Będziesz w kontakcie z planowaniem za pośrednictwem komputera pokładowego. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste palety.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli. Czas rozpoczęcia pracy rozpoczyna się między  3 a 6 rano.  Liczba adresów wynosi 6-7. Dzień pracy trwa 8-10 godzin.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej pracy; załadunek i rozładunek jest wymagany od kierowcy; rozpoczynanie pracy bardzo wcześnie rano; musisz być otwarty na pracę w weekendy; praca zgodnie z zasadami i procedurami jest bardzo ważna.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy jako kierowca ciężarówki CE

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

  • Doświadczenie w prowadzeniu samochodów  ciężarowych w Holandii

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe 18,35 € w zależności od doświadczenia zawodowego + dodatki

  • Wynagrodzenie tygodniowe (700-750 € netto)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze na wakacje i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie