14697 Pracownik recyklingu

2024-04-26 ID OFERTY: 951093

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firma w sektorze odpadów z główną siedzibą w Eindhoven. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbiórki odpadów aż po przetworzenie ich na nowy surowiec.

Lokalizacja: Eindhoven

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz brał udział w szeroko pojętym procesie odzyskiwania materiałów. Jest to stanowisko dla pracownika elastycznego, który będzie w stanie wykonać każde przydzielone zadanie w zależności od potrzeb. Oznacza to gotowość do pracy zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Twoje zadania będą obejmować:

  • Praca na przenośniku taśmowym (linia bieżąca) i sortowanie różnego rodzaju odpadów budowlanych, domowych i elektronicznych (np. drewno, metal, plastik, sprzęt AGD, kable, komputery itp.)

  • Umieszczanie materiałów w specjalnych pojemnikach (w tym ładowanie pojemników znajdujących się na zewnątrz z odpadami o większych rozmiarach, takimi jak kuchenki mikrofalowe)

  • Demontaż telewizorów i/lub ich części przy użyciu narzędzi

  • Utrzymywanie miejsca pracy w czystości

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach 06:00-15:00, 07:00-16:00 lub 08:00-17:00.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Brak przeciwwskazań do pracy w brudnym i zapylonym miejscu, również na zewnątrz

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w podobnych warunkach pracy, np. praca na zewnątrz, praca w brudnym miejscu (to plus)

  • Własny samochód do dojazdu do/z pracy (plus)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,68 euro brutto

  • Cotygodniowe wypłaty, ok. 400 euro netto (po wszystkich potrąceniach)

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie