14725 Kierowca C - śmieciarka

2024-04-26 ID OFERTY: 951102

Kierowca C - śmieciarka

Jesteś kierowcą kat. C i szukasz nowych wyzwań?

Sprawdź naszą najnowszą ofertę pracy dla kierowcy śmieciarki i aplikuj już teraz!

Baza: Veldhoven

Obowiązki

Na tym stanowisku  jesteś odpowiedzialny wraz ze swoimi kolegami (ładowaczami) za zbieranie różnych  odpadów zarówno prywatnych posesji, jak i firm. Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, czasami również w soboty i święta (w razie potrzeby).  Dzień pracy rozpoczyna się o godzinie 7:00 i trwa 10-12 godzin.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki kat. C

  • Prawo jazdy kat. C, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego. Język niderlandzki będzie dodatkowym atutem

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe 16,31 - 16,96 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Tygodniowa wypłata (500 - 600 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Liczba godzin w tygodniu 50-55

  • Zwrot kosztów za dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie