14730 Kierowca kat. CE - kontenery morskie (nocna zmiana)

2024-04-26 ID OFERTY: 951117

Kierowca kat. CE - kontenery morskie (nocna zmiana)

Jesteś kierowcą ciężarówki CE i chcesz jeździć kontenerami morskimi?

Lubisz pracować w nocy? Sprawdź szczegóły i aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Rotterdam (Maasvlakte)

Zakres obowiązków:
Jako kierowca ciężarówki będziesz przewozić kontenery morskie z terminalu do terminalu w porcie (Maasvlakte) oraz dostarczać kontenery klientom, którzy znajdują się w krótkiej odległości od portu (krajowe dostawy).
Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli, tylko w nocy.

Pamiętaj: elastyczność jest bardzo ważna w tej funkcji; praca odbywa się głównie w nocy; musisz być otwarty na pracę w weekendy; przestrzeganie zasad i procedur jest bardzo istotne podczas jazdy w porcie.

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kategorii C+E, Kod 95 i karta tachografu cyfrowego

  • Doświadczenie w transporcie kontenerów (warunek konieczny)

  • Doświadczenie w pracy w porcie w Rotterdamie (warunek konieczny)

  • Doświadczenie z Maasdeltatunnel / Cargo Card (warunek konieczny)

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa € 18.35 brutto (w zależności od doświadczenia) plus dodatki

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo: ok. 700-850 netto

  • Umowa holenderska

  • Pieniądze na wakacje (8,33%) oraz płatny urlop (25 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Liczba godzin tygodniowo: 50-60

  • Dodatek kilometrowy za dojazdy do/z pracy

  • Zakwaterowanie