14790 Kierowca kat. CE - hakowiec (ok. € 800-850 netto/tydzień po 8 tygodniach szkolenia)

2024-06-07 ID OFERTY: 960215

Kierowca kat. CE - hakowiec

Chcesz nauczyć się jeździć i obsługiwać hakowiec? Chcesz spać w ciężarówce od poniedziałku do piątku?

Sprawdź naszą nową ofertę pracy i aplikuj już teraz!

Naszym klientem jest szybko rozwijająca się i dynamiczna firma z sektora odpadów z główną siedzibą w Eindhoven. Firma kontroluje cały łańcuch, od zbierania pozostałości po usuwanie nowych surowców.

Baza: Eindhoven

Zakres obowiązków:

Jako kierowca ciężarówki z systemem hakowym będziesz odpowiedzialny za transport różnego rodzaju kontenerów i/lub odpadów. Będziesz również musiał obsługiwać hak (hak przymocowany do ciężarówki, za pomocą którego kontenery są podnoszone i wciągane na ciężarówkę). Hakowiec może unieść do 30 ton. Gdy kontenery znajdą się na miejscu, trzeba będzie zabezpieczyć je od góry specjalnymi siatkami. Obszar pracy obejmuje całą Holandię, zarówno miasta, jak i wsie.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w ciągu dnia około 10-12 godzin. Na początku będziesz codziennie wracać do miejsca zakwaterowania, ale po 8 tygodniach szkolenia (w zależności od Twoich umiejętności) będziesz spać w ciężarówce od poniedziałku do piątku, a tylko w weekendy będziesz przebywać w jednym z naszych miejsc zakwaterowania.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum rok doświadczenia jako kierowca CE

  • Zaświadczenie o niekaralności (będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód na dojazd do/z pracy

Oferujemy:

  • Stawka godzinowa: € 15,68 brutto + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagordzenie wypłacane tygodniowo (ok. € 800-850 netto po 8 tygodniach szkolenia)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Ilośc godzin tygodniowo: 50-55

  • Dodatek kilometrowy na dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie