14798 Kierowca międzynarodowy CE (ok. € 800-900 netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960216

Kierowca międzynarodowy CE

Nasz klient oferuje różne usługi transportowe. Ich flota jest doskonale przystosowana do transportu masowego i specjalistycznego. Transportuje do różnych miejsc docelowych, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych.
Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki CE w transporcie międzynarodowym!

Baza: Roermond

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz przewozić materiały izolacyjne i puste beczki po oleju na terenie Holandii i Belgii. Twoim zadaniem będzie bezpieczny rozładunek towarów za pomocą wózka widłowego w centrach dystrybucyjnych i lokalizacjach firmy.

Praca od poniedziałku do soboty, 10-15 godzin dziennie. Rozpoczęcie pracy między 3:00 a 6:00 i około 6-7 postojów dziennie. Załadunek i rozładunek za pomocą wózka widłowego. Będziesz spać 2-4 noce w tygodniu w ciężarówce.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum 6-12 miesięcy doświadczenia jako kierowca C+E

  • Własny samochód i zakwaterowanie w Holandii (warunek konieczny)

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 18,35 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wypłaty tygodniowe (ok. 800-900 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu:  50-55

  • Dodatek kilometrowy