14818 - Kierowca kat. CE - centra dystrybucyjne i place budowy (ok. € 650-700 netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960238

Kierowca kat. CE - centra dystrybucyjne i place budowy

Naszym klientem jest firma zajmująca się logistyką kontraktową i transportem, która oferuje szeroki zakres usług dla różnych branż, w tym magazynowanie, co-packing, transport krajowy i międzynarodowy.

Szukasz pracy jako kierowca firanki / naczepy skrzyniowej kat. CE? Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Baza: Tilburg

Zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz transportować produkty, takie jak panele słoneczne lub skrzynki oświetleniowe LED, między centrami dystrybucji i placami budowy w Holandii, Belgii i Luksemburgu. Podczas pracy będziesz przekraczać granice kraju, ale każdego dnia będziesz wracać do miejsca zakwaterowania, co oznacza, że nie będziesz musiał spać w ciężarówce. Produkty będą umieszczane na paletach, a ich załadunek / rozładunek za pomocą EPT również będzie częścią Twojej pracy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, rozpoczynając pomiędzy 4, a 8 rano. W ciągu dnia odwiedzisz około 10-12 adresów.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum 2 lata doświadczenia jako kierowca kat. CE

  • Doświadczenie w pracy jako kierowca cieżarówki z firanką/naczepą skrzyniową jest OBOWIĄZKOWE

  • Własny samochód umożliwiający dojazd do/z pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: € 18.35 brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. € 650-700 netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40-50

  • Dodatek kilometrowy na dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie