14833 - Kierowca C/CE z systemem hakowym (ok. € 550-600 netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960236

Kierowca C/CE z systemem hakowym

Nasz klient specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu odpadami i recyklingiem. Ich usługi obejmują zbiórkę odpadów, recykling i doradztwo w zakresie zrównoważonego rozwoju, mające na celu zmniejszenie ilości odpadów nienadających się do recyklingu i promowanie efektywnego wykorzystania zasobów dzięki zaawansowanym technologiom.

Czy masz doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego lub chcesz się nauczyć? Lubisz być w domu na czas przed kolacją? W takim razie ta praca jest dla Ciebie!

Baza: Helmond

Zakres obowiązków:

Na tym stanowisku będziesz odbierać kontenery od klientów na swojej trasie. Kontenery zawierają różne rodzaje odpadów (odpady budowlane i rozbiórkowe, drewno, odpady przemysłowe i gruz) i są rozładowywane w różnych miejscach składowania. Pod koniec dnia dzwonisz do działu planowania, aby sprawdzić, czy któryś z Twoich kolegów nie potrzebuje pomocy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku (możliwość pracy w soboty), od 6 lub 9 rano. W ciągu dnia pracy odwiedzisz około 8-10 adresów.

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. C lub CE, kod 95 oraz karta do tachografu cyfrowego

  • Co najmniej 6 miesięcy doświadczenia jako kierowca kat. C lub CE

  • Własny samochód na dojazd do/z pracy

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: € 18,35 brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) + dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo (ok. € 550-600 netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatny urlop (25 dni rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Ilość godzin w tygodniu: 40-50

  • Dodatek kilometrowy na dojazd do/z pracy

  • Zakwaterowanie