14855 - Kierowca kat. CE - Transport do Sieci Sklepów (ok. 650-700 € netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960234

Kierowca kat. CE - Transport do Sieci Sklepów

Nasz klient jest wiodącym dostawcą usług logistycznych w Holandii, oferującym kompleksowe rozwiązania w zakresie transportu, magazynowania, logistyki wartości dodanej i doradztwa.

Szukasz pracy, w której różnorodność i zabawa są na porządku dziennym? W takim razie czytaj dalej!

Baza: Waalwijk/Breda/Etten-Leure

Opis Stanowiska:

Jako kierowca ciężarówki będziesz pracował w trzech różnych lokalizacjach w;  Waalwijk, Bredzie lub Etten-Leur. W czasie pracy będziesz w ścisłym kontakcie z planistami, aby upewnić się, że wszystko przebiega sprawnie.

Jesteś odpowiedzialny za prawidłowy załadunek i rozładunek towarów oraz za terminową i bezpieczną dostawę do różnych sklepów. Prowadzisz również dokładny rejestr dostarczonych zamówień i tych, które są nadal otwarte.

Ponadto upewniasz się, że Twoja ciężarówka jest zawsze schludna i czysta oraz że przestrzegasz wszystkich zasad bezpieczeństwa. Pod koniec dnia oddajesz ciężarówkę z powrotem do lokalizacji i upewniasz się, że wszystkie dokumenty są w porządku.

Powinieneś również wiedzieć, że dostępna jest praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin. Krótko mówiąc, jest to dynamiczny i zróżnicowany dzień pracy, w którym nie ma dwóch takich samych dni!

Wymagania:

  • Prawo jazdy kategorii CE, kodu 95 i karty do tachografu cyfrowego

  • Minimum 2 lata doświadczenia w dystrybucji detalicznej jako kierowca CE

  • Gotowość do pracy w soboty lub dni ustawowo wolne od pracy

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Własny samochód umożliwiający dojazd do/z pracy/domu

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe 15,08 - 18,35 € brutto plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Wynagrodzenie tygodniowe (ok. 650-700 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • 40-50 godzin tygodniowo

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie