14873 - Osoba sprzątająca (myjka ciśnieniowa) - około 450 € netto/tydzień

2024-06-07 ID OFERTY: 960253

Osoba sprzątająca (myjka ciśnieniowa)

Od momentu założenia w 1971 r. nasz klient rozwinął się z jednoosobowej działalności gospodarczej do stabilnego finansowo koncernu zatrudniającego ponad 400 pracowników, reprezentowanego w 7 krajach. Solidność, jakość, osobista obsługa i kompleksowość są najważniejszymi filarami jednej z największych niezależnych firm rodzinnych w sektorze budowlanym.

Szukasz pracy jako pracownik sprzątający i nie boisz się pracy na zewnątrz?

Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już teraz!

Lokalizacja: Amsterdam

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz pracować dla firmy produkującej bloczki betonowe. Będziesz pracować na zewnątrz jako osoba wspierająca produkcję. Do Twoich obowiązków należeć będzie

  • Czyszczenie metalowych form, do których wlewany jest beton (za pomocą myjki ciśnieniowej)

  • Utrzymywanie czystości na terenie firmy.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00 .

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Gotowość do pracy na zewnątrz w brudnym środowisku (praca z betonem)

  • Własne zakwaterowanie i transport

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 13,27 € brutto

  • Umowa holenderska

  • Cotygodniowe wypłaty (około 450 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni urlopu (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40

  • Dodatek kilometrowy