14874 - Kierowca kat. C / CE - dystrybucja chleba (około 600 € netto/4 dni pracy)

2024-06-07 ID OFERTY: 960232

Kierowca kat. C / CE - dystrybucja chleba

Nasz klient jest dostawcą kompleksowych usług logistycznych, w tym pakowania i transportu wszelkiego rodzaju produktów piekarniczych.

Dołącz do nas jako kierowca ciężarówki C lub CE w transporcie krajowym!

Baza: Roosendaal

Obowiązki

Jako kierowca ciężarówki będziesz pracować tylko w nocy i będziesz odpowiedzialny za dostarczanie świeżych produktów piekarniczych z centrum dystrybucji w Roosendaal do piekarni, sklepów, supermarketów itp. w Belgii i Holandii. Będziesz mieć od 16 do 20 adresów w nocy, aby dostarczyć zamówienia. Załadunek będzie w większości wykonywany przez inne osoby z magazynu w bazie, ale rozładunek będzie należał do Twoich zadań. Produkty piekarnicze znajdują się na wózkach. Ponadto będziesz musiał zajmować się niezbędną dokumentacją, zgłaszać brakujące produkty i odbierać puste wózki na żądanie.

Będziesz pracować przez 4 noce, od niedzieli wieczorem do piątku/soboty rano, od 0:30-1:00 do 9:30.

Okres szkolenia: Odbędziesz szkolenie w miejscu pracy. Okres szkolenia jest płatny.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. C lub CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum roczne doświadczenie jako kierowca ciężarówki C lub CE

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy) jest plusem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe od 15,53 € do 19,85 € brutto (w zależności od doświadczenia zawodowego) plus dodatki

  • Umowa holenderska

  • Cotygodniowe wypłaty (około 600 € netto)

  • Pieniądze wakacyjne i płatne dni urlopowe (25 rocznie)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Program emerytalny

  • Godziny pracy w tygodniu: 40-45 (4 noce)

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie