14875 - Kierowca manewrowy doków kat. CE (około 520-620 € netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960225

Kierowca manewrowy doków kat. CE

Naszym klientem jest belgijska firma spedycyjna z siedzibą w Antwerpii, specjalizująca się w transporcie morskim i lądowym kontenerów, oferująca między innymi usługi spedycyjne, magazynowanie, odprawy celne i zarządzanie łańcuchem dostaw.

Czy jesteś doświadczonym kierowcą CE? Lubisz transportować kontenery morskie?
A więc jesteś kierowcą, którego szukamy!

Lokalizacja: Antwerpia

Obowiązki

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za odbieranie i przewożenie kontenerów między różnymi portami, zarówno po lewej, jak i po prawej stronie portu. Będziesz odpowiedzialny za wydajną i bezpieczną jazdę, aby przepływ towarów przebiegał sprawnie.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku, począwszy od około 5 rano po +/- 12 godzin.

Pamiętaj:

  • Ważne są umiejętności nawigacyjne: musisz sprawnie poruszać się między różnymi nabrzeżami i zawsze wiedzieć, jak znaleźć najszybszą trasę;

  • Musisz być elastyczny: wczesne poranki i długie dni pracy nie stanowią dla Ciebie problemu;

  • Musisz znać okolicę jak własną kieszeń - jak się po niej poruszać i być zawsze na czas.

Wymagania dotyczące stanowiska

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (niderlandzki będzie dodatkowym atutem)

  • Prawo jazdy kat. CE, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Minimum 3 lata doświadczenia jako kierowca CE

  • Doświadczenie jako kierowca dokowy (doświadczenie w porcie w Antwerpii jest dużym plusem)

  • Zaświadczenie pełny ADR

  • Zaświadczenie o niekaralności

  • Własny samochód do jazdy do/z pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie godzinowe: 14,5985 € brutto + 1,7175 € ARAB

  • Bony na posiłki: 7 € / dzień

  • Umowa belgijska

  • Wypłaty tygodniowe (około 520-620 € netto)

  • Płatne dni urlopu (21 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Godziny pracy w tygodniu: 60+

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie