14884 - Kierowca Śmieciarki kat. CE (ok. € 800+ netto/tydzień)

2024-06-07 ID OFERTY: 960223

Kierowca Śmieciarki kat. CE

Naszym klientem jest belgijska firma specjalizująca się w zrównoważonym recyklingu zużytych materacy. Zmniejsza ilość odpadów składowanych na wysypiskach, rozkładając materace na materiały wielokrotnego użytku, przyczyniając się do zrównoważonego rozwoju środowiska i gospodarki o obiegu zamkniętym.

Szukasz dziennych przejazdów za zwiększone wynagrodzenie z nadgodzinami na poziomie 150%? Sprawdź naszą ofertę i dołącz do nas jako kierowca CE!

Baza: Westerlo

Opis Stanowiska:

Na tym stanowisku praca jest podzielona między jazdę a załadunek/rozładunek. Nasz klient zbiera i przetwarza stare materace z parków kontenerowych, gdzie materace są układane na wózkach do odbioru. Będziesz zawsze współpracować z partnerem, aby załadować materace do ciężarówki, która jest wyposażona w prasę hydrauliczną.

Będziesz pracować od poniedziałku do piątku od 5 rano. W ciągu dnia odwiedzisz około 10 adresów.

Wymagania:

  • Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy jako kierowca ciężarówki CE

  • Prawo jazdy kat. C+E, kod 95 i karta do tachografu cyfrowego

  • Dobra znajomość języka angielskiego (holenderski będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność pracy w zespole z drugim kierowcą

  • Dobra kondycja fizyczna

  • Własny samochód (do jazdy do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie godzinowe: 16,6644 € brutto + dodatki

  • Bony na posiłki: 6 €/dzień

  • Umowa belgijska

  • Cotygodniowe wypłaty (około 800 € netto)

  • Płatne dni urlopu (21 dni w roku)

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Godziny pracy w tygodniu: 60+

  • Dodatek kilometrowy

  • Zakwaterowanie