475. Drwal, Francja

2023-07-03 ID OFERTY: 866328

Francuska firma leśna założona w 1986 roku w okolicach Bordeaux, obecnie poszukuje pracowników na stanowisko drwal.

Ilość wakatów: 4
Miejsce pracy: Francja, okolice Boreaux
Praca od 07.2023 do 31.12.2023

Firma eksploatuje głównie twarde gatunki drewna tj. dąb, grab, jesion, akacja, kasztan zarówno do celów drzewnych, jak i przemysłowych (drewno opałowe, kłody na słupy, drewno dla lokalnych tartaków oraz dębowe podkłady kolejowe). Wykonuje prace leśne w tym ręczne ścinanie, zrywkę i rozdrabnianie. Dysponuje własnym sprzętem zrywkowym: 8 kołowy forwarder leśny.

Zakres obowiązków:
praca przy kombajnie do produkcji drewna
cięcie pni drzew na mniejsze kawałki (opał)
prace porządkowe

Wymagania:
uprawnienia Pilarz- drwal
doświadczenie w pracy na stanowisku Pilarz - drwal minimum 2 lata
aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem
mile widziane prawo jazdy kat. B

mile widziana znajomość j. francuskiego

Oferujemy:
Polską umowę o pracę, składki ZUS opłacone od średniej krajowej
1800 € netto miesięcznie (na rękę), przy 39h/tygodniowo
możliwość nadgodzin dodatkowo płatnych
zwrot kosztów dojazdu do Francji (do wysokości biletu autobusowego)
bezpłatne zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych z dostępem do internetu

Zapraszamy do polubienia naszej oficjalnej strony na FB www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom

Więcej informacji pod nr tel.: +48 882 136 687

Prosimy o załączenie klauzuli:

Sidrom Sp. z o.o. jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Zatrudnienia, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 2677.

Agencja Zatrudnienia Sidrom Sp. z o.o.
Ul. Zielona 11
28-100 Busko — Zdrój
kom: 882 136 687
rekrutacja@sidrom.net
www.sidrom.net