512. Kucharz (K/M)

2024-06-10 ID OFERTY: 960482

Rodzinna przyhotelowa restauracja położona pomiędzy winnicami i pastwiskami, w pobliżu pięknych miasteczek Arbois, Poligny, Lons le Saunier i Dole, na obrzeżach Besançon, serwująca wyrafinowane dania kuchni regionu Franche-Comte, poszukuje pracownika na stanowisko kucharz (K/M).

Liczba wakatów: 1
Miejsce pracy: okolice Besancon, Francja
Praca od 01.04.2024 do 30.09.2024

Zakres obowiązków:
- Przygotowanie potraw - tradycyjna kuchnia francuska
- Estetyczne prezentowanie przygotowanych dań
- Utrzymanie czystości na stanowisku pracy oraz przestrzeganie BHP

Wymagania:
- Doświadczenie na stanowisku kucharza (co najmniej rok w tradycyjnej kuchni francuskiej)
- Komunikatywna znajomość języka francuskiego
- Umiejętność pracy w zespole
- Aktualne podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce na 30 dni przed wyjazdem

Oferujemy:
- Legalne zatrudnienie na terenie Francji - zatrudnienie przez agencję pracy w Polsce i oddelegowanie do pracodawcy francuskiego (polska umowa o pracę)
- Ubezpieczenie (+druk A1), składki ZUS opłacone od średniej krajowej
- Wynagrodzenie 2 000 euro netto miesięcznie przy 35 h pracy tygodniowo
- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych 700m od restauracji
- Wyżywienie zapewnione w dniach pracy
- Zwrot kosztów dojazdu i powrotu do Francji na koszt pracodawcy po przepracowanym pełnym miesiącu (refundacja do wysokości biletu autobusowego)

Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku!

www.facebook.com/agencja.zatrudnienia.sidrom