Asystent/opiekun osoby starszej - IRLANDIA

2024-05-07 ID OFERTY: 952794

VB IDEA PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA

Jesteśmy profesjonalną firmą specjalizującą się w poszukiwaniu pracowników dla Klientów. Naszym celem jest połączenie odpowiednich Kandydatów z najlepszymi pracodawcami. Działamy w różnych branżach i oferujemy szeroki zakres usług, w tym rekrutację, selekcję, szkolenia i doradztwo zawodowe. Przykładamy wielką staranność do sprawdzania ofert pracy przed rekrutacją pracowników. Posiadamy tylko sprawdzone propozycje pracy. Staramy się aby rekrutowani przez Nas pracownicy mieli wiarygodne i rzetelne informacje odnośnie stanowiska pracy, wynagrodzenia i zakwaterowania.

Firma VB Idea Prosta Spółka Akcyjna obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent osoby starszej - Irlandia

Miejsce pracy: Dublin, IRLANDIA

WYMAGANIA:

  • Komunikatywny lub dobry poziom języka angielskiego

  • Zawodowe doświadczenie w opiece nad osobami starszymi - minimum 12 miesięcy

  • Wszyscy asystenci opieki zdrowotnej muszą uzyskać zatwierdzone przez QQI moduły poziomu 5 „Opieka nad osobą starszą” i „Umiejętności opieki” (Wsparcie w opiece zdrowotnej 5M4339) lub posiadać co najmniej roczne doświadczenie jako asystent opieki zdrowotnej i być w stanie podjąć dwa QQI Moduły poziomu 5 opisane powyżej

  • Mile widziany dyplom opiekuna medycznego lub pokrewny związany z opieką

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Podopieczni zwykle potrzebują pomocy przy codziennych czynnościach, higienie osobistej.

  • Obowiązki zatem to: pomoc przy ubieraniu, higiena osobista, gotowanie, sprzątanie, zakupy

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Wynagrodzenie netto ok. 2000 - 2200€/mies.

  • Stawki: od 14,10 €/godzinę od poniedziałku do soboty; od 16,20 €/godzina niedziela

  • Praca po wymiarze 35 godzin tygodniowo z możliwością dodatkowo płatnych nadgodzin

  • Oferujemy pracę w różnych lokalizacjach, na terenie całej Irlandii

  • Do dyspozycji asystentki pokój prywatny i wszelkie udogodnienia domu, w tym internet, bezpłatne wyżywienie

  • Irlandzką umowę o pracę

  • Przeloty/transport rezerwowane przez firmę. Koszty pokrywane przez pracodawcę

  • Pomoc w zakresie nabycia irlandzkich uprawnień dla opiekunek i asystentów medycznych

POZOSTAŁE INFORMACJE:

  • Oferujemy również pracę osobom z wykształceniem pielęgniarskim - wyższe zarobki

  • Praca wiąże się z zamieszkaniem u podopiecznego/podopiecznej. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę gwarantującą 2 dni wolnego w tygodniu, wolne w święta lub podwójne wynagrodzenie za pracę w święta, wypłatę za nadgodziny, płatny urlop etc.

  • Pracodawca odprowadza w imieniu opiekuna składki na ubezpieczenia

  • Pełny etat, opiekun pracuje 5 dni w tygodniu, 2 dni wolne, 7 godzin dziennie, możliwość pracy w nadgodzinach

Zachęcamy do aplikowania poprzez formularz:

https://idea.biz.pl/kontakt/ lub https://vbidea.pl/formularz-aplikacyjny

lub: wysyłając CV na adres: biuro@vbidea.pl

Kontakt telefoniczny:

Telefon: +48 691 374 156

Aktualne oferty pracy w opiece znajdziesz na Naszych stronach internetowych: https://vbidea.pl/ i https://idea.biz.pl

Zachęcamy również do odwiedzin Naszego Portalu Pracowników Medycznych: https://idea.biz.pl