Barman - Obsługa baru

2024-06-05 ID OFERTY: 959664

Dzień dobry!

Agencja pośrednictwa pracy TOPWE (Numer KRAZ: 29715) poszukuje pracownika na stanowisko:

Thekenkraft (Barman / Obsługa baru)

Rodzaj: Pośrednictwo - Bezpośrednie zatrudnienie
Betrieb: Casa Portuguesa Cristina Nau e.K., Inhaber: Tatiana Goncalves Herborn, Werkstättenstraße 20, 51379 Leverkusen
Strona internetowa: casa-portuguesa-lev.de
Najbliższe miasto: Leverkusen (163,000 mieszkańców)

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie jako obsługa baru w podobnym zakładzie, idealnie z doświadczeniem w obsłudze

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym, aby porozumiewać się z kolegami (brak bezpośredniego kontaktu z gośćmi)

  • Preferowani mężczyźni

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie napojów (piwo, cola, woda itp., bez koktajli)

  • Pomoc przy sprzątaniu stolików

  • Przynoszenie talerzy i napojów do stolików oraz ich sprzątanie

  • Nakrywanie i czyszczenie stołów

OFERUJEMY:

  • Forma zatrudnienia: bezpośrednie zatrudnienie przez Casa Portuguesa

  • Wynagrodzenie: około 1,400 EUR netto po odliczeniu kosztów zakwaterowania 150 EUR, przy klasie podatkowej 1, plus wysokie napiwki od 20 do 70 EUR dziennie

  • Bezpłatne zakwaterowanie (pokój jednoosobowy w domu dla pracowników z dostępem do wspólnych pomieszczeń: kuchnia, salon, łazienka/WC). Transport autobusem, podróż trwa około 30 minut. Koszt mediów: 150 EUR miesięcznie

  • Bezpłatne wyżywienie (napoje, zazwyczaj kolacja) w dni pracy

  • Czas pracy: 36-40 godzin tygodniowo, 5 dni w tygodniu (wtorek-sobota), zazwyczaj od 16:00 do 24:00

  • Nie jest wymagane posiadanie prawa jazdy ani własnego samochodu

  • Wymagana czarna spodnie i biała koszula

Casa Portuguesa to renomowany lokal w Leverkusen, który oferuje stabilne zatrudnienie i przyjazne środowisko pracy. Dołącz do naszego zespołu i ciesz się atrakcyjnymi warunkami zatrudnienia oraz możliwościami rozwoju.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej w zakładce "Formularz dla Kandydatów".

WWW.TOPWE.PL

Po więcej informacji prosimy o kontakt:
e-mail: CV@TOPWE.PL
tel/whatsapp: +48 733 222 697