Belgia- praca dla każdego specjalisty

2024-05-09 ID OFERTY: 953242

Dla naszego klienta w Belgii poszukujemy:

  • Elektryków

  • Hydraulików

  • Dekarzy

  • Pracowników remontowych

Jeśli masz doświadczenie w którymś z wyżej wymienionych zawodów, posiadasz prawo jazdy i komunikatywnie znasz język angielski – aplikuj do nas!!

Wymagania:

- doświadczenie w zawodzie

- znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

- Elektryk - montaż okablowania, podłączanie gniazdek, podłączanie szaf sterowniczych i paneli kontrolnych

- Hydraulik - montaż instalacji sanitarnych

- Dekarz- montaż pokryć dachowych ( dachy płaskie i strome), okien dachowych

- Pracownik remontowy- montaż płyt g-k, posadzki, układanie parkietów, tynki, murowanie, montaż okien

Oferujemy:

- atrakcyjną stawkę godzinową

- dodatkowo płatne nadgodziny

- opiekę polskiego koordynatora

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033

Kamila +48 570 901 414

Klaver KRAZ 18450

Częstochowa

Godziny pracy: 8:00-16:00 pn.- pt.