Betoniarz - Zbrojarz - Cieśla szalunkowy - praca w Norwegii

2024-07-02 ID OFERTY: 966840

Twój zakres obowiązków

  • Praca przy stawianiu konstrukcji betonowych na terenie budowy,

  • Zbrojenie,

  • Wykonywanie szalunków,

  • Cięcie betonu,

  • Zalewanie betonu,

  • Demontaż i prace porządkowe,

  • Jako agencja pośrednictwa pracy posiadamy oferty przy różnego typy projektach z zakresu konstrukcji betonowych.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na wskazanym stanowisku min. 2 lata,

  • Samodzielność w wykonywanych zadaniach,

  • Znajomość języka angielskiego lub jednego z języków skandynawskich na poziomie komunikatywnym.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na terenie Norwegii,

  • Umiejętność cięcia betonu za pomocą piły, liny diamentową, umiejętność tzw. kjerneboring.

  • Umiejętność czytania rysunków,

  • Prawo jazdy kategorii B,

  • Załączenie referencji od poprzednich pracodawców,

  • Norweski numer personalny (stały lub tymczasowy).

To oferujemy

  • Zatrudnienie przez norweską agencję pracy z długą historią i stabilną pozycją na norweskim rynku pracy,

  • Umowa na norweskich warunkach,

  • Wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia,

  • Pomoc w wypełnieniu formalności związanych z pozwoleniem na pobyt i pracę,

  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania,

  • Pomoc polskich koordynatorów.

Clockwork Bemanning AS

Agencja zatrudnienia CLOCKWORK BEMANNING AS oferuje pracę stałą lub tymczasową na terenie całej Norwegii w wielu zawodach branży budowlanej. Poszukujemy m.in. murarzy, szpachlarzy, cieśli konstrukcyjnych, dekarzy, cieśli szalunkowych, zbrojarzy, malarzy, płytkarzy/glazurników, elektryków, hydraulików, spawaczy, operatorów dźwigów oraz koparek, monterów wentylacji, kamieniarzy, monterów rusztowań i ocieplenia, mechaników stoczniowych oraz samochodowych lub maszyn rolniczych.

Jeśli niniejsze ogłoszenie nie odpowiada Twoim kompetencjom możesz mimo to przesłać nam swoje CV i w treści wiadomości napisać, w jakim zawodzie szukasz pracy. Liczna baza klientów daje wiele możliwości dopasowania odpowiedniej oferty. Zapraszamy do aplikowania. W razie pytań zapraszam również do kontaktu telefonicznego.