Betoniarz/prefabrykacja do fabryki w Niemczech

2024-01-10 ID OFERTY: 928488

Praca od zaraz!

Gwarantujemy umowę o pracy na pełny etat, zakwaterowanie, opiekę polskojęzycznego koordynatora!

Obowiązki:

  • praca przy produkcji konstrukcji betonowych

  • wykonywanie szalunków i konstrukcji żelbetonowych

  • praca przy prefabrykacji

Wymagania wobec kandydata:

  • doświadczenie w branży lub budownictwie

  • mile widziane auto na wyjazd

 Oferujemy:

- Zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych w pełni wyposażonych, z dostępem do kuchni i Internetu, koszt kwatery 400 – 500 €

- Niemiecką umowę  o prace na czas nieokreślony

- Stabilne zatrudnienie

- Wynagrodzenie początkowe 2600 EURO NETTO: 13,80 e/h brutto + 50 euro netto dieta za przepracowany dzień. Nadgodziny płatne dodatkowo

- rekrutacje zdalną, umowę o pracę wysyłamy na email przed wyjazdem do Niemiec (wszystkie niejasności/formalności wyjaśniamy przed wyjazdem do Niemiec!)

Zainteresowanych pracą proszę przesłać AKTUALNE  CV na ludmilakaczorowska@gmail.com

Zatrudnienie tylko legalne, na niemieckich warunkach – niemiecka umowa o pracę, na pełny etap, wynagrodzenie podane wyżej jest wynagrodzeniem początkowym, zmienia się w zależności od ilości przepracowanych miesięcy!