Blacharz Platearbeidar

2024-02-23 ID OFERTY: 937492

Eterni zatrudnia ponad 2000 pracowników w 3 firmach (Eterni Norge AS, Pedagogisk VikarSentral AS i Elektro Personell AS). Większość naszych pracowników pracuje w branży budowlano-przemysłowej, produkcyjnej, szkolnej i przedszkolnej.

Miejsce pracy: Åsane

Zadania:

Do zadań kandydata będzie należało wykonywanie prac blacharskich, spawanie tig lub mag oraz montaz w warsztacie.

Współpraca i pomoc na różnych etapach procesu produkcyjnego. Obsluga maszyn.

Oczekujemy:

  • Odpowiednie doświadczenie w zawodzie blacharza.

  • Odpowiednie doświadczenie jako spawacz.

  • Certyfikat zawodowy jako blacharz lub spawacz. ( nie wymagane )

  • Uprawnienia spawalnicze w technologii TIG, MIG lub Elektroda (nie wymagane)

  • Doświadczenie w montażu/instalacji wyrobów z blachy i metalu.

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki metalu.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, najlepiej norweskiego.

Zapewniamy:

  • Wynagrodzenie od 250 – 260 NOK/h brutto – zależy od projektu i lokalizacji

  • Norweska stałą umowę o prace

  • W razie konieczności pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Oferta dotyczy pracy bezposrednio u klienta po okresie probnym.

Porozmawiajmy o ofertach pracy, jakie Eterni może Ci zaoferować w Norwegii. Czekamy na kontakt od Ciebie: IR@eterni.no

Możesz również sprawdzić naszą stronę internetową: https://eterni.no/work-in-norway/ oraz stronę FB https://www.facebook.com/EterniNorwayIR

Miejsce pracy:Norwegia