Blacharz samochodowy

2024-08-26 ID OFERTY: 977975

Opis stanowiska

Poszukujemy wykwalifikowanego i doświadczonego lakiernika, który dołączy do naszego zespołu.Idealny kandydat będzie miał duże doświadczenie w naprawach karoserii samochodowych, w tym wblacharstwie, nadwoziach oraz demontażu i montażu. Będziesz odpowiedzialny za przywracaniekaroserii pojazdów do ich pierwotnego stanu przy użyciu różnych technik i narzędzi.

Kluczowe obowiązki:

  • Wykonywanie zbijania paneli i karoserii na powierzchniach metalowych i aluminiowych

  • Używanie narzędzi takich jak młotki, torby narzędziowe i reflektory do zadań usuwania i naprawy

  • Wykonywanie spawania CO2 MIG/MAG, lutowania twardego i zgrzewania punktowego

  • Przeprowadzanie napraw plastikowych w razie potrzeby

  • Demontaż i montaż części karoserii samochodowych

  • Wymiana i instalacja uszkodzonych komponentów elektronicznych

  • Wymiana pełnych systemów zawieszenia kół

Wymagania stanowiska

  • Minimum 4 lata doświadczenia jako blacharz samochodowy

  • Wszechstronna znajomość różnych metali i tworzyw sztucznych stosowanych w naprawach karoserii samochodowych

  • Znajomość wszystkich materiałów używanych w procesie naprawy karoserii

  • Biegła znajomość języka angielskiego

  • Posiadanie ważnego prawa jazdy kategorii B. Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Wynagrodzenie: 600 - 700 euro netto/tygodniowo po odliczeniu wszystkich kosztów, takich jak zakwaterowanie, ubezpieczenie i podatki

  • Opieka koordynatora