Brygadzista cieśli szalunkowych - Belgia

2023-06-30 ID OFERTY: 865657

BRYGADZISTA - PROWADZĄCY PRACE CIESIELSKIE I MURARSKIE

Zatrudnimy wykwalifikowanego i odpowiedzialnego brygadzistę ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynowanie prac budowlanych przy wznoszeniu obiektów na terenie Belgii.

Opis stanowiska:

  • współpraca z projektantem i kierownikiem budowy,

  • rozplanowywanie robót i ich realizację zgodnie z planem,

  • kierowanie pracą podległego zespołu,

  • prowadzenie budowy pod kątem technicznym.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku brygadzisty,

  • umiejętność czytania rysunku technicznego oraz planów,

  • umiejętność prowadzenia brygady pracowników,

  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,

  • odpowiedzialność,

  • mobilność, dyspozycyjność do pracy na terenie Belgii,

  • prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego,

  • zapewniamy auto służbowe, komputer, telefon.

CV proszę przesyłać na julia@regess.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922).

Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.