Brygadzista (instalacje elektryczne) - Francja

2024-07-30 ID OFERTY: 972953

 Prowadzę proces rekrutacyjny dla międzynarodowej firmy posiadającej swój oddział w Warszawie, do obszaru inżynierii elektrycznej. Poszukuję osoby na stanowisko – Brygadzista - instalacje elektryczne.

Stanowisko wiążę się z pracą wyjazdową na projekty realizowane we Francji. Inwestycje są realizowane m.in.na obiektach przemysłowych, rafineriach czy cementowniach.

Obowiązki:

  • Organizacja i nadzór nad pracami elektrycznymi na obiektach budowlanych

  • Reprezentowanie firmy na miejscu

  • Komunikacja z klientem

  • Wsparcie zespołu – do 10 osób

  • Tworzenie raportów

  • Ścisłe przestrzeganie i nadzór nad przepisami BHP

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie elektryczne

  • Doświadczenie w nadzorowaniu prac przy realizacji projektów z obszaru elektryki

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem

  • Komunikatywny język angielski

  • Gotowość do podróży służbowych do Francji (6 tygodni zagranicą, 1 tydzień w Polsce)

  • Komunikatywność, zaangażowanie i odpowiedzialność

  • Dobra organizacja pracy

Warunki:

  • Zatrudnienie w oparciu o UoP na francuskich warunkach, umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie - 18-20 euro brutto za godzinę

  • Praca po 9,5-10h dziennie

Firma oferuje:

  • Niezbędny sprzęt, zakwaterowanie, transport oraz dietę

  • Możliwości rozwoju na dużych projektach realizowanych we Francji

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia kandydata

  • Praca w międzynarodowym środowisku

Jeśli oferta Cię zainteresowała to zapraszam do kontaktu!

Weronika Kantor - Młodszy specjalista ds. rekrutacji

weronika.kantor@hrpartner.net.pl

+48 884 412 965

KRAZ: 18692