Brygadzista/koordynator (z doświadczeniem na farmach fotowoltaicznych))

2024-06-19 ID OFERTY: 963549

Opis stanowiska

  • Nadzór nad poprawnym wykonywaniem procesu konstrukcji farm fotowoltaicznych

  • Przestrzeganie i egzekwowanie obowiązujących procedur oraz standardów

  • Współpraca z głównym kierownikiem w ramach realizacji projektu

  • Kompleksowe zarządzanie budową - zgodnie ze sztuką i standardami projektu.

  • Obsługa dokumentacji pracowniczej

  • Przygotowywanie grafików

  • Prace związane z montażem paneli fotowoltaicznych w razie potrzeby

  • Inne obowiązki służbowe powierzone przez przełożonych

Wymagania stanowiska

  • minimum 2 lata doświadczenia jako kierownik/koordynator przy pracach montażowych, fotowoltaicznych (WARUNEK KONIECZNY)

  • znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami

  • gotowość do pracy fizycznej

  • komunikatywność, zaangażowanie

  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • przez pierwsze 2 miesiące 16 000 zł netto miesięcznie, następnie wynagrodzenie do 18000 zł netto

  • szkolenie stanowiskowe

  • mieszkanie służbowe

  • laptop i samochód

  • darmowy dojazd na teren Niemiec