Brygadzista Niemcy

2024-07-17 ID OFERTY: 970312

Brygadzista do Projektu

Lokalizacja : Hamburg, Henstedt-Ulzburg

Zostań Brygadzistą w Znanym Magazynie w Niemczech od zaraz!

Jeśli posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i chcesz rozwijać swoją karierę w dynamicznym środowisku, mamy dla Ciebie idealną ofertę!

Znany magazyn w Niemczech poszukuje brygadzisty, który dołączy do ich zespołu.

Zakres obowiązków:

Praca jako zbieracz zamówień na początkowym etapie projektu (do momentu zatrudnienia 25 pracowników)

Szkolenie nowych pracowników (MA - Mitarbeiter)

Wsparcie dla IZ (przyjmowanie nowych pracowników, szkolenie, pierwszy punkt kontaktowy w przypadku pytań)

Monitorowanie warunków zakwaterowania i stanu pojazdów pracowników

Prowadzenie rozmów dotyczących wydajności pracowników (MA)

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie zw wszystkimi świadczeniemi

Dodatkowe premie uzależnione od wyników i zaangażowania

Możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

Znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Doświadczenie w pracy z systemem Pick by Voice

Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizacji pracy

Umiejętności szkoleniowe i komunikacyjne

Elastyczność i gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Prawo jazdy kat.B

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres: zielinska@time2w.de z dopiskiem BRYGADZISTA lub kontakt telefoniczny pod numerem: +48 729 250 628

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznym środowisku logistycznym!