Cebulki kwiatowe- Holandia

2024-08-27 ID OFERTY: 978161

Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych

Oferujemy:

- pracę w małej dobrze zorganizowanej firmie

- atrakcyjną stawkę godzinową

-wypłaty w systemie tygodniowym

Wymagania:

- dobra kondycja fizyczna

- motywacja i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

Zakres obowiązków:

- sortowanie i czyszczenie cebulek

- pakowanie cebulek przy stole lub taśmie

- utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Pracodawca posiada bogatą bazę ofert pracy, może zaproponować Ci inne stanowiska np. pracę w szklarni, pracę w pralni, pracę w drukarni i wiele innych.

Prace przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń :

Dominika +48 570 901 033 - możesz mi wysłać sms o treści cebulki/ oddzwonię

Weronika + 48 731 901 913

Klaver Sp. z o.o KRAZ 18450 - Częstochowa

Pracujemy w godzinach 8:00- 16:00 od poniedziałku do piątku!