Chcesz zarabiać więcej ? Pracuj z nami w rolnictwie !

2024-07-24 ID OFERTY: 971978

Opis stanowiska:

Praca przy zbiorach jabłek, winogron i chmielu na terenie Niemiec i Austrii.

Rozpocznij pracę już 10 września 2024 lub później po uzgodnieniu! Dla tych, którzy chcą pracować dłużej, gwarantujemy pracę przez cały rok! Aż do emerytury!

Wymagania:

Praca jest odpowiednia dla kobiet, mężczyzn i par. Poszukujemy osoby mające doświadczenie przy zbiorach warzyw i owoców. Potrzebna jest dobra kondycja fizyczna, wytrzymałość na warunki pracy, odpowiedzialność.

Oferujemy:

12,4 EUR/godzinę Praca po 10h/ dziennie 6 dni w tygodniu – w zależności od pogody (średnio 240h/miesięcznie)

Nie pobieramy żadnych prowizji !

Zapewniamy zakwaterowanie (10EUR/dzień) Zaliczki co tydzień, a wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!

Zakaz spożywania alkoholu !

Kontakt:

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej i mieszkasz w województwie śląskim lub opolskim - skontaktuj się z nami od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00

śląskie: Maciej +48 883 335 831

opolskie: Teresa  +48 883 331 809