Cieśla / Betoniarz prefabrykacyjny

2024-04-08 ID OFERTY: 946375

Dla naszego klienta, belgijskiego producenta prefabrykatów betonowych dla przemysłu, handlu i wielkopowierzchniowych obiektów dla rolnictwa, poszukujemy kandydata na hali produkcji na stanowisko:

Cieśla-Betoniarz prefabrykacyjny

Miejsce pracy: Sint-Truiden

22/2024

Zadania:

  • Praca na hali produkcji prefabrykatów betonowych (ściany, belki, sufity)

  • Rozbieranie szalunków/ form po ustabilizowaniu elementów prefabrykowanych

  • Transport gotowych elementów ze stanowisk roboczych na magazyn hali (obsługa suwnicy)

  • Kompletowanie gotowych elementów według listy zamówień

  • Transport z magazynu na platformy do transportu (obsługa suwnicy)

  • Transport wewnętrzny materiałów zbrojeniowych (suwnica/ widlak)

  • Zalewanie form/ obsługa wozidła z podajnikiem betonu (Uwaga; ten zakres obowiązków po okresie próbnym i wewnętrznym szkoleniu. Sprzęt; BIANCHI CASSEFORME “SPEEDY”)

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe minimum 3 lata w środowisku produkcji prefabrykatów betonowych, ogólna znajomość branży, może być na różnych stanowiskach

  • Duże doświadczenie w obsłudze suwnicy oraz aktualne uprawnienia

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego

  • Punktualność, dokładność, umiejętność pracy zespołowej

  • Gotowość na długoterminową współpracę

  • Mile widziane doświadczenie w podawaniu betonu do form, czy też doświadczenie na węzłach betoniarskich

Firma oferuje:

  • Stawka 21euro netto/h kontrakt B2B z A1,

  • Długoterminową współpracę, możliwość nadgodzin (średnio 60 h tygodniowo)

  • Możliwość zatrudnienia również na Umowie o Pracę

  • Pracę całoroczną, atrakcyjny system urlopowy, możliwość regularnych zjazdów do Polski

  • Atrakcyjne formy szkolenia i podnoszenia kwalifikacji

  • Bezpłatne mieszkanie służbowe; pokoje 2-os., media, nielimitowany Internet\

  • Mieszkanie wyposażone we wszystkie sprzęty AGD, umeblowane

  • W przypadku najmu mieszkania prywatnego dodatek mieszkaniowy (2 euro netto do każdej roboczo-godziny)

  • Kilometrówka na prywatny pojazd lub samochód służbowy