Cieśla szalunkowy / murarz

2023-10-27 ID OFERTY: 905223

W imieniu naszego klienta, renomowanej i ugruntowanej firmy Szwajcarii, poszukujemy kilku doświadczonych i zaangażowanych rzemieślników z branży budowlanej, na stanowisko:

Cieśla szalunkowy/murarz

Opis stanowiska

  • praca na szalunkach systemowych Peri, Doka itd. (montaż, demontaż, czyszczenie)

  • wykonywanie szalunków pod ściany tradycyjne dwustronne,
    oporowe jednostronne, stropy, belki, schody betonowe, wieńce,
    słupy, ławy, wykonywanie konstrukcji drewnianych

  • montaż konstrukcji stalowych i prefabrykatów: schody, belki, słupy, itp.

  • Prace pomocnicze

  • praca przy budowie dużych obiektów

Wymagania stanowiska

  • minimum dwuletnie doświadczenia na w/w stanowisku pracy

  • znajomość niemieckiego umożliwiająca komunikację na budowie

  • znajomość rysunku technicznego

  • znajomość regulaminu pracy oraz zasad bezpieczeństwa na budowie

  • Umiejętność pracy zarówno indywidualnie jak i w grupie

  • Ciekawe i różnorodne zadania

Nasz klient oferuje:

  • Dobre i nowoczesne warunki zatrudnienia

  • Indywidualne możliwości dalszego szkolenia i rozwoju

  • Zmotywowany i kompetentny zespół

  • Dobrą stawkę godzinową + diety

Zainteresowany? Czekamy na Twoje zgłoszenie! Prześlij swoją aplikację w języku niemieckim drogą mailową. Twoja osoba kontaktowa:

Ernest Czarniecki

OPUS Personal (SG) Ltd

Wilenstraße 42 9500 Wil SG

ernest.czarniecki@opus-personal.ch