Cieśla szalunkowy/Murarz

2024-09-03 ID OFERTY: 979407

Poszukujemy na budowie obiektów przemysłowych i mieszkalnych we Francji (Miluza lub ok. Marsylii) osób do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie prac szalunkowych na systemach takich jak: DOCA, PERI, SATECO

  • Przygotowywanie i montaż elementów szalunkowych zgodnie z dokumentacją

W ofercie:

  • Współpraca na umowie polskiej lub francuskiej

  • Zapewnione zakwaterowanie

  • Stawka miesięczna na rękę: 2400 - 2600 € netto

  • Możliwość dojazdu do pracy z innymi pracownikami

  • Praca w polskiej ekipie - bez znajomości języka francuskiego

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli szalnukowego

  • Znajomość technik i materiałów budowlanych

Zaaplikuj i zacznij pracę we Francji z GRH Group :)